Рекомендуємо довірити укладання декорів кваліфікованим фахівцям, знайомим з усіма тонкощами цього процесу. Для самостійної укладання ознайомтеся з інструкцією з укладання скляних підлогових вставок.

1. Підготовчі роботи

Перш ніж почати укладати підлогові вставки необхідно виконати певні підготовчі роботи:

Поверхня для монтажу повинна бути рівною, міцною, гладкою, сухою і чистою. Основа повинна бути максимально статичною і не схильна до будь-яких істотних коливань. Нанесіть клейовий розчин на основу і розподіліть по поверхні гладкою стороною шпателя, потім зубчастою стороною сформуйте гребенчатую структуру.

Для підлогових вставок використовують звичайний клей для монтажу керамічної плитки на цементній основі (за винятком підлогових вставок Вега, Сіріус, Антарес ). Для них забороняється використовувати клеї, що мають в своєму складі органічні або неорганічні розчинники, а також на акриловій основі.

Підлогові вставки Вега, Сіріус, Антарес або інші фарбовані, але не покриті булатом вставки, не рекомендуємо використовувати з теплими підлогами або в місцях з підвищеною температурою.

Найкраще використовувати білий клей для виробів зі скла, або звичайний клей для монтажу керамічної плитки (на цементній основі). Оскільки плитковий клей швидко втрачає свою пластичність, його готують невеликими порціями і наносять на ділянку не більше 1 кв.метра.

2. Укладання і затирка швів

Вставки комбінують практично з будь-якими оздоблювальними матеріалами, доповнюючи колекцію. Одним з найпростіших і економічних варіантів є укладання плит зі зміщенням на вставку. Щоб шви були однакового розміру, використовуйте хрестоподібні прокладки. Чекаємо поки покриття висохне протягом 24 годин і затираємо шви.

Для затирання швів використовувати фуги, що не містять абразивних частинок. Уникати механічних пошкоджень тильного боку.

Для підрізування виробів використовувати склоріз або плиткоріз. Після укладання для миття виробів використовувати побутові миючі засоби, що не містять абразивних матеріалів.

Щоб виконати якісну кладку вставок на теплу підлогу, важливо правильно вибрати необхідний клей, в іншому випадку робота буде виконана марно. Одне з основних якостей, яким повинен бути наділений клей-міцність разом з еластичністю, а також здатність зберігати ці властивості при термічних перепадах.

3. Розрахунок кількості вставок для плитки в підлогу

При ремонті важливо придбати необхідну кількість матеріалу однієї партії і виробника, щоб вони нічим не відрізнялися. Крім загального числа плитки необхідно розрахувати кількість вставок для укладання плитки для підлоги:

1. Обчислюємо площу підлоги, помноживши довжину на ширину (наприклад, 2*2 = 4 м2.)

2. Далі обчислюємо площу однієї плитки, помноживши сторони (0,4*0,4 = 0,16 м2.)

3. Потім ділимо площу підлоги на площу одної плитки. Додають до отриманої суми 5% для обрізки і підгонки матеріалу. (4 : 0,16 = 25 шт.+5%=27 шт.)

4. Далі дізнаються кількість вставок. Припустимо, використовується квадратний модуль. Кількість дорівнює кількості плитки, але звичайно ж, додається запас.

Без категорії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.