При виборі плитки варто особливу увагу приділити і декоративним елементам колекції, наприклад, бордюрів. Адже найчастіше саме правильно обраний декор є визначальним елементом вдалого інтер’єру. Це важливий елемент в ремонті, що надає закінчений вигляд приміщенню, будь то ванна кімната або кухня. Він також грає роль декоративної родзинки, яка може використовуватися для поділу зон, викладених плиткою.

У традиційному класичному виконанні облямування використовується як горизонтальна межа, що розділяє стіну або у верхній частині, або в нижній третині. При цьому фонова настінна плитка може бути як однотонною, так і двоколірною.

Бордюри в інтер’єрі

Серед найбільш яскравих стилів, чий характер практично неможливо втілити без правильно підібраних бордюрів – східний інтер’єр і прованс. У Східному інтер’єрі бордюр часто служить кордоном між декоративною штукатурною і керамічною плиткою, що обрамляє нижню частину стіни, а також в облямівці функціональних елементів – дзеркал, умивальника, вікон, ніш.

Бордюр може бути не тільки настінним, але і підлоговим. Дизайнери ретельно опрацьовують кожну деталь бордюру, щоб він відмінно вписувався і гармоніював з основним кахлем.

Скляний бордюр

Навіть підлогу краще зробити контрастною: якщо підлога біла, то підберіть плитку і зробіть декор у вигляді чорного або платиного бордюру. Кольори можуть кричати своєю яскравістю, а можуть бути всього на тон світліше або темніше. Все залежить від вашого смаку. На сьогоднішній день тематика і палітра кольорів бордюрів дуже різноманітна. У каталогах можна побачити і рослинні мотиви, і геометричні фігури, і навіть зображення тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.