Якщо у Вас дозріла оригінальна ідея або ви хочете реалізувати вишукане дизайнерське рішення, то наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас з будь-якого питання і розроблять ексклюзивний дизайн-проект.

Матрична техніка (Pixel) – це найпростіший вид укладання мозаїки. Мозаїка в інтер’єрі викладається не поштучно, а готовими збірними «матрицями» — квадратами 300х300 мм, власне такими листами на основі сітки. У цьому випадку при найближчому розгляді картини, зображеної на панно, здається, що вона складається з пікселів. У матричної техніці дуже важливі масштаб малюнка і розмір панно, тому її використовують зазвичай при викладанні геометричних малюнків і візерунків, а також великих зображень, розташованих далеко від глядача

Залежність зображення від розміру

При обмеженій площі панно дрібні деталі зображення матимуть обмеження мінімального розміру чіпа. Також матрична мозаїка дозволяє викласти орнамент бордюру або мозаїчні розтяжки.

Мозаїка прекрасна і здатна перетворити приміщення. Однак людина ніколи не зупиняється на досягнутому і шукає способи зробити цей матеріал ще більш виразним. Так і з’явилася розтяжка з мозаїки-смуга зі зміною інтенсивності кольору елементів (чіпів). Колірна гамма може бути будь – яка-один колір і безліч його відтінків можуть переходити в інший або інші кольори. Однак найвиразніший прийом полягає в плавній розтяжці одного кольору від більш темного відтінку до світлого.

№ 668
№ 2204
№ ​​2061
Розтяжка в три кольори

Мозаїчне панно, поза всяким сумнівом, стане головною “родзинкою” будь-якого інтер’єру. Такий декор широко популярний в країнах Азії, але в останнє десятиліття знаходить свою нішу і на нашому споживчому ринку. Таким декором можна прикрасити не тільки стіну, але і підлогу, стелю, фасад будинку або навіть декоративну садову доріжку. Області застосування обмежені виключно фантазією. Будь це ванна, вітальня, спальня або навіть зал – можна не сумніватися, що вона стане оригінальною прикрасою.

З рифленим золотом
Українські мотиви

5 простих кроків до втілення інтер’єру вашої мрії:

  1. Для початку роботи нам необхідний план приміщення, де буде кладка мозаїки і креслення з розмірами і уточненнями. Для нас важливо знати, в якому стилістичному рішенні виконано все приміщення. Також Ваші уявлення та побажання по проекту.
  2. Другий крок-це консультація з дизайнером. На цьому етапі важливо узгодити стиль, колірну гамму майбутнього проекту.
  3. Розробка ескізу вашого проекту.
  4. Остаточне узгодження проекту та його оплата. Дизайн-проект включає в себе план проекту, розгортку з деталізацією елементів мозаїчного дизайну і детальну схему укладання.
  5. Виробництво і відвантаження мозаїки. Разом з дизайн проектом Ви отримуєте інструкцію з укладання.
Рифлене золото з білим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.