Підлогові скляні вставки є додатковим елементом, які вписуються в колекцію, що дозволяє отримати додатковий прибуток з кожного проданого Вами квадратного метра плитки.

Де і як можуть застосовуватися вставки для підлоги:

Вставки комбінують практично з будь-якими оздоблювальними матеріалами, складаючи різного роду декори. Декор-це поодинокі вставки з орнаментом, які розміщують певним чином, щоб розбити фонову монотонність облицювальної поверхні. При цьому декори не виглядають сторонніми, а навпаки перегукуються з фоновою плиткою і доповнюють її, створюючи індивідуальний стиль приміщення.

Одним з найпростіших і економічних варіантів декорування є одиночна вставка з орнаментом або візерунком.

З окремих скляних вставок ви можете створити:

– БОРДЮР-виклавши вставки в ряд, для зонування

– ХАОТИЧНИЙ АБО СИМЕТРИЧНИЙ МАЛЮНОК

– РОЗКЛАДКИ ” ШАХМАТКА»

При співпраці з нами ми пропонуємо:

– допомога в підборі вставокдля підлоги під наявні колекції

– розробка нового унікального малюнка

– розробка розміру вставки

– індивідуальні замовлення

Вставки для підлоги 6,6х6,6 см та бордюр 6,6х60 см:

Вставка і бордюр – це стильне рішення для декору підлоги у вітальні, спальні або холі. Якщо ви хочете візуально розмежувати простір, це легко зробити за допомогою бордюрів для плитки в підлогу. Укладені, наприклад, посередині кухні, вони позначають кордон двох функціональних зон: обідньої і для приготування їжі.

“Килимок з плитки” – так називають декоративний фрагмент, інтегрований в основну обробку підлоги. Зазвичай керамічний килим розташовується близько до центру приміщення і оточується іншим покриттям підлоги. Іноді він знаходиться біля дверного отвору або в одному з кутів. Завдяки своєму кольору, малюнку, орнаменту або фактурі, цей акцентний ділянку помітно виділяється на загальному тлі і дійсно схожий на килимок.

З якою метою створюють такі килимки? Перш за все, з декоративною. Плитковий акцент – це прикраса інтер’єру, що робить його цікавішим і оригінальнішим.

Ще одна мета-зонування. Плитковий килимок ефектно виділяє певну інтер’єрну зону із загального простору: наприклад, обідню або робочу в кухні, передпокій в коридорі, душову у ванній і т. п.

У багатьох колекціях присутні додаткові декоративні бордюри і вставки, аналогічні по дизайну з основним зразкам. Це рішення, можливо, банальне, але безпечне. За стилем і кольором килимок буде бездоганно гармоніювати з іншою поверхнею підлоги.