Підлогові рифлені вставки Lumia – це двоколорові вставки в золоті або платині в розмірі 6,6х6,6 і 8х8 см з великою кількістю оригінальних малюнків, які задовольнять навіть найвимогливіших клієнтів. Вставки універсальні, довговічні, жаро- та морозостійкі, тому їх можна використовувати як всередині, так і зовні приміщення.

Розмір вставки: 8х8 * Толщина: 0,8 * Матеріал: скло

Ми створюємо ексклюзивні проекти, ламаючи стереотипи про застосування мозаїки. Наша робота-робити ексклюзивну обробку будь-яких приміщень і створювати атмосферу розкоші і комфорту.

Де і як може застосовуватися скляна мозаїка:

Тотальне облицювання де практично всі поверхні приміщення облицьовані за допомогою мозаїки

Акцентна облицювання – обробка лише однієї стіни (або її частини), над робочою зоною раковини, підлога кімнати або для невеликої ділянки поверхні – дзеркала або простору раковини, виділення фартуха по периметру приміщення, або декорування елементів сантехніки та аксесуарів.

Облицювання площин будь-яких форм і ступенів зігнутості

Скляна мозаїка дає найширші можливості для реалізації будь-якого польоту фантазії. Поєднується з будь-якими оздоблювальними матеріалами, будь то керамічна плитка, дерево, метал або камінь.

Переваги скляної мозаїки:

– стійкість до зовнішніх механічних і хімічних пошкоджень;

– різноманіття кольорів і відтінків і їх необмежена кількість комбінацій;

– нульове водопоглинання, тому цю мозаїку можна застосовувати в приміщеннях з будь-якою вологістю та чашах басейнів;

– довговічність і стійкість до ультрафіолетового випромінювання – кольори виробу не вигорять під тривалим впливом світла;

– морозостійкість (здатність витримувати не менше 100 циклів переходу від мінусових температур (-30 ºС) до плюсових без втрати якості), отже, мозаїка придатна для облицювання відкритих замерзаючих басейнів, в яких на зиму залишають воду, і зовнішніх стін;

– відмінна жароміцність, стійкість до перепадів температур (від +15ºС до +145 ºС), що дозволяє використовувати мозаїку для облицювання каміна зовні (але не зсередини, де температура може бути набагато вище);

-міцність.

В процесі виготовлення мозаїки на сітчастій основі мозаїчні чіпи прикріплюються до сітки з виворітньої  сторони. Під час укладання така сітчаста матриця закріплюється виворітньою стороною на декоруючу поверхню за допомогою клейової суміші. Сітка залишається під шаром клею. Матричний спосіб укладання дуже простий, так як для декорування поверхні використовуються мозаїчні чіпи тільки вихідної форми і не потрібно “підколки” (додаткової різання або колки мозаїки для створення більш дрібних фрагментів необхідної форми), до того ж розмір швів між “плитками ” мозаїки залишається постійним.