При виборі плитки варто особливу увагу приділити і декоративним елементам колекції, наприклад, бордюрам. Адже найчастіше саме правильно обрані бордюри є визначальним елементом вдалого інтер’єру.

Де і як використовувати бордюри:

Бордюри для плитки можуть застосовуватися скрізь, де використовується кахельна плитка. Це важливий елемент в ремонті, що надає закінчений вигляд приміщенню, будь то ванна кімната або кухня. Він також грає роль декоративної родзинки, яка може використовуватися для поділу зон, викладених плиткою.

Бордюр може бути не тільки настінним, але і підлоговим. Дизайнери по створенню керамічної плитки ретельно опрацьовують кожну деталь бордюру, щоб він відмінно вписувався і гармоніював з основним кахлем. У ванній кімнаті в основному бордюр потрібен для усунення зазору між стіною і ванною, раковиною, на кухні – між стіною і стільницею. Він необхідний для герметизації цього простору, попередження утворення вологи, а потім цвілі і грибків.

Види наших бордюр:

– скляні бордюри

Скляні бордюри

Скляні бордюри мають безліч кольорів і відтінків (червоні, чорні, коричневі, металік, платина, сірі, зелені, жовті), що робить їх універсальними і застосовними до будь-якої колекції плитки. Кольорові бордюри зі скла виглядають шикарно і покликані прикрасити своїм блиском практично будь-яку колекцію керамічної плитки. Для виготовлення бордюрів використовується тільки прозоре скло, яке не спотворює колір. Бордюри зі скла відкривають широкі перспективи в декоруванні та обробці інтер’єрів. Колірна гамма виробів надзвичайно багата, випускається велика кількість бордюрів різного розміру.

-металеві бордюри

Бордюри з нержавіючої сталі, Металеві бордюри

Декоративні металеві бордюри для плитки надають приміщенню сучасний високотехнологічний дизайн і створюють атмосферу багатства інтер’єру. Так як ми реалізуємо металеві бордюри власного виробництва, є можливість виготовити їх будь-якого розміру. Сировина, яку ми використовуємо -це високоякісні листи нержавіючої сталі українського виробника. Поверхня виробів відрізняється високою міцністю і стійкістю до негативних впливів навколишнього середовища. Металеві бордюри для плитки поставляються в спеціальній захисній плівці, яка знімається після завершення ремонту, що дозволяє зберегти ідеальний первісний вигляд.

-керамичні бордюри

Керамічні бордюри

Керамічний бордюр є самим екологічно чистим, в процесі його виготовлення використовуються натуральні матеріали, такі як пісок, суміш різних сортів глини, карбонати і польовий шпат, а також глазур і барвник. І це не єдина його гідність.

Всі позитивні якості, якими наділена керамічна плитка, присутні і тут:

  • Тривалий термін експлуатації і міцність.
  • Вишуканість. Він дуже гарний і вписується в будь-який інтер’єр, тим більше що частіше він йде вже в комплекті з кахельною плиткою.
  • Низький рівень водопоглинання, герметичність щілини.
  • Висока термостійкість. Якщо приміщення не опалюється якийсь час, то можна не боятися за керамічний бордюр-він витримає перепади температур.
  • Стійкість до негативного впливу вогню.
  • Стійкий до впливу різних видів миючих засобів, тому його легко чистити від забруднень.

Скляний бордюр та вставки в підлогу:

“Килимок з плитки і бордюр» — так називають декоративний фрагмент, інтегрований в основну обробку підлоги. Зазвичай килим розташовується близько до центру приміщення і оточується іншим покриттям підлоги. Іноді він знаходиться біля дверного отвору або в одному з кутів. Завдяки своєму кольору, малюнку, орнаменту або фактурі, ця акцента ділянка помітно виділяється на загальному тлі і дійсно схожа на килимок.

З якою метою створюють такі килимки? Перш за все, з декоративною. Плитковий акцент з бордюрами — це прикраса інтер’єру, що робить його цікавіше і оригінальніше.

Ще одна мета-зонування. Такий килимок ефектно виділяє певну інтер’єрну зону із загального простору: наприклад, обідню або робочу в кухні, передпокій в коридорі, душову у ванній і т. п.