Рекомендуємо довірити укладання декорів кваліфікованим фахівцям, знайомим з усіма тонкощами цього процесу.

Інструкція з укладання вставок для підлоги зі скла

Підготовчі роботи

Перш ніж почати укладати підлогові вставки необхідно виконати певні підготовчі роботи:

Поверхня для монтажу повинна бути рівною, міцною, гладкою, сухою і чистою. Основа повинна бути максимально статичною і не схильна до будь-яких істотних коливань. Нанесіть клейовий розчин на основу і розподіліть по поверхні гладкою стороною шпателя, потім зубчастою стороною сформуйте гребенчатую структуру.

Для підлогових вставок використовують звичайний клей для монтажу керамічної плитки на цементній основі (за винятком підлогових вставок Вега, Сіріус, Антарес ). Для них забороняється використовувати клеї, що мають в своєму складі органічні або неорганічні розчинники, а також на акриловій основі.

Підлогові вставки Вега, Сіріус, Антарес або інші фарбовані, але не покриті булатом вставки, не рекомендуємо використовувати з теплими підлогами або в місцях з підвищеною температурою.

Найкраще використовувати білий клей для виробів зі скла, або звичайний клей для монтажу керамічної плитки (на цементній основі). Оскільки плитковий клей швидко втрачає свою пластичність, його готують невеликими порціями і наносять на ділянку не більше 1 кв.метра.

Укладання і затирка швів

Вставки комбінують практично з будь-якими оздоблювальними матеріалами, доповнюючи колекцію. Одним з найпростіших і економічних варіантів є укладання плит зі зміщенням на вставку. Щоб шви були однакового розміру, використовуйте хрестоподібні прокладки. Чекаємо поки покриття висохне протягом 24 годин і затираємо шви.

Для затирання швів використовувати фуги, що не містять абразивних частинок. Уникати механічних пошкоджень тильного боку.

Для підрізування виробів використовувати склоріз або плиткоріз. Після укладання для миття виробів використовувати побутові миючі засоби, що не містять абразивних матеріалів.

Щоб виконати якісну кладку вставок на теплу підлогу, важливо правильно вибрати необхідний клей, в іншому випадку робота буде виконана марно. Одне з основних якостей, яким повинен бути наділений клей-міцність разом з еластичністю, а також здатність зберігати ці властивості при термічних перепадах.

Інструкція з укладання скляних бордюр

Підготовчі роботи і укладання бордюру в стіну

Поверхня для монтажу повинна бути рівною, міцною, гладкою, сухою і чистою. Основа повинна бути максимально статичною і не схильна до будь-яких істотних коливань.

Облицьовуємо поверхню плиткою, пропускаючи те місце, де буде встановлюватися бордюр з урахуванням швів. Для підрізування виробів використовувати склоріз або плиткоріз. Потім рівномірно по всьому бордюру наноситися шар клею.

Забороняється використовувати клеї, що мають в своєму складі органічні або неорганічні розчинники, а також акрилові і силіконові герметики, що містять в своєму складі кислотні і лужні добавки, і темні або сірі клеї на основі цементу.

Найкраще використовувати білий клей, який призначений для монтажу виробів зі скла або мозаїки. При сумніві в правильності конкретного вибору клею слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Затирка швів і догляд

Для затирання швів використовувати фуги, що не містять абразивних частинок. Видаліть зайву затірку гумовим шпателем, переміщаючи його по діагоналі. Вологою губкою видаліть залишки заповнювача, одночасно профілюючи шви.

Уникати механічних пошкоджень тильного боку.

Після укладання для миття виробів використовувати побутові миючі засоби, що не містять абразивних частинок. Не рекомендується застосування металевих щіток, скребків, жорстких губок з абразивним покриттям. Бордюр із зовнішнім булатним покриттям (платина) не рекомендується розміщувати в басейнах і місцях з підвищеною вологістю (душові кабіни і т. п)

Інструкція з укладання бордюр з нержавіючої сталі

Бордюри CHROME-являють собою основу з керамічної плитки, покриту високоякісної нержавіючої сталлю П-подібної форми. Бордюри Inox так само мають керамічну основу, але метал при цьому рівний, без вигинання.

Бордюри з нержавіючої сталі виконані зі стійкої до корозії, жароміцної сталі феритного класу 12х17 (aisi 430). Так як внутрішня сторона бордюру виготовлена з кераміки, то монтаж здійснюється c допомогою звичайного клею для плитки. Бордюри серії Inox не потребують затірки, тому що вони лягають внахльост на плитку.

Для підрізування виробів використовують ножівку по металу з невеликими зубами, болгарку з диском для різання на невеликих оборотах, верстат-гільйотину або циркулярнаю пилу.

Для догляду слід застосовувати тільки нейтральні миючі засоби, що не містять хлор або кислоти. Не рекомендується застосовувати металеві щітки, скребки, жорсткі губки.

Рекомендуємо захисну плівку знімати після затирання фугою. Бордюри є надзвичайно універсальними виробами, які можуть застосовуватися для промислових, громадських і побутових приміщень.