Рекомендуємо довірити укладання декорів кваліфікованим фахівцям, знайомим з усіма тонкощами цього процесу. Для самостійної укладання ознайомтеся з інструкцією.

Інструкція з укладання вставок для підлоги зі скла

Підготовчі роботи

Перш ніж почати укладати підлогові вставки необхідно виконати певні підготовчі роботи:

Скляні вставки в підлогу інструкція
Напольная вставка

Поверхня для монтажу повинна бути рівною, міцною, гладкою, сухою і чистою. Основа повинна бути максимально статичною і не схильна до будь-яких істотних коливань. Нанесіть клейовий розчин на основу і розподіліть по поверхні гладкою стороною шпателя, потім зубчастою стороною сформуйте гребенчатую структуру.

Для підлогових вставок використовують звичайний клей для монтажу керамічної плитки на цементній основі (за винятком підлогових вставок Вега, Сіріус, Антарес ). Для них забороняється використовувати клеї, що мають в своєму складі органічні або неорганічні розчинники, а також на акриловій основі.

Підлогові вставки Вега, Сіріус, Антарес або інші фарбовані, але не покриті булатом вставки, не рекомендуємо використовувати з теплими підлогами або в місцях з підвищеною температурою.

Найкраще використовувати білий клей для виробів зі скла, або звичайний клей для монтажу керамічної плитки (на цементній основі). Оскільки плитковий клей швидко втрачає свою пластичність, його готують невеликими порціями і наносять на ділянку не більше 1 кв.метра.

Укладання і затирка швів

інструкція укладання вставок в підлогу

Вставки комбінують практично з будь-якими оздоблювальними матеріалами, доповнюючи колекцію. Одним з найпростіших і економічних варіантів є укладання плит зі зміщенням на вставку. Щоб шви були однакового розміру, використовуйте хрестоподібні прокладки. Чекаємо поки покриття висохне протягом 24 годин і затираємо шви.

Для затирання швів використовувати фуги, що не містять абразивних частинок. Уникати механічних пошкоджень тильного боку.

Для підрізування виробів використовувати склоріз або плиткоріз. Після укладання для миття виробів використовувати побутові миючі засоби, що не містять абразивних матеріалів.

Щоб виконати якісну кладку вставок на теплу підлогу, важливо правильно вибрати необхідний клей, в іншому випадку робота буде виконана марно. Одне з основних якостей, яким повинен бути наділений клей-міцність разом з еластичністю, а також здатність зберігати ці властивості при термічних перепадах.

Інструкція з укладання скляних бордюр

Підготовчі роботи і укладання бордюру в стіну

Інструкції з укладання декорів

Поверхня для монтажу повинна бути рівною, міцною, гладкою, сухою і чистою. Основа повинна бути максимально статичною і не схильна до будь-яких істотних коливань.

Облицьовуємо поверхню плиткою, пропускаючи те місце, де буде встановлюватися бордюр з урахуванням швів. Для підрізування виробів використовувати склоріз або плиткоріз. Потім рівномірно по всьому бордюру наноситися шар клею.

Забороняється використовувати клеї, що мають в своєму складі органічні або неорганічні розчинники, а також акрилові і силіконові герметики, що містять в своєму складі кислотні і лужні добавки, і темні або сірі клеї на основі цементу (особливо для бордюр Сириус, Антилопа, Антарес).

Бажано використовувати білий клей, який призначений для монтажу виробів зі скла або мозаїки. При сумніві в правильності конкретного вибору клею, перш за все, слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Затирка швів і догляд

інтрукція укладання борюра

Для затирання швів використовувати фуги, що не містять абразивних частинок. Видаліть зайву затірку гумовим шпателем, переміщаючи його по діагоналі. Вологою губкою видаліть залишки заповнювача, одночасно профілюючи шви.

Уникати механічних пошкоджень тильного боку.

Після укладання для миття виробів використовувати побутові миючі засоби, що не містять абразивних частинок. Не рекомендується застосування металевих щіток, скребків, жорстких губок з абразивним покриттям. Бордюр із зовнішнім булатним покриттям (платина) не рекомендується розміщувати в місцях з підвищеною вологістю ( басейни, душові кабіни, сауни і т. п)

Інструкція з укладання бордюр з нержавіючої сталі

Бордюри CHROME-являють собою основу з керамічної плитки, покриту високоякісної нержавіючої сталлю П-подібної форми. Бордюри Inox так само мають керамічну основу, але метал при цьому рівний, без вигинання.

інструкція укладання декорів

Декори з нержавіючої сталі виконані зі стійкої до корозії, жароміцної сталі феритного класу 12х17 (aisi 430). Так як внутрішня сторона бордюру виготовлена з кераміки, то монтаж здійснюється c допомогою звичайного клею для плитки. Бордюри серії Inox не потребують затірки, тому що вони лягають внахльост на плитку.

Для підрізування виробів використовують ножівку по металу з невеликими зубами, болгарку з диском для різання на невеликих оборотах, верстат-гільйотину або циркулярнаю пилу.

Для догляду слід застосовувати тільки нейтральні миючі засоби, що не містять хлор або кислоти. Більше того, не рекомендується застосовувати металеві щітки, скребки, жорсткі губки.

Рекомендуємо захисну плівку знімати після затирання фугою. Бордюри є надзвичайно універсальними виробами, які можуть застосовуватися для промислових, громадських і побутових приміщень.

Інструкція з укладання керамічних бордюр

Підготовчі роботи і укладання бордюру в стіну

Інструкції з укладання декорів

Поверхня для монтажу повинна бути рівною, міцною, гладкою, сухою і чистою. Основа повинна бути максимально статичною і не схильна до будь-яких істотних коливань.

Облицьовуємо поверхню плиткою, пропускаючи те місце, де буде встановлюватися бордюр з урахуванням швів. Для підрізування
виробів використовувати плиткоріз або болгарку с алмазным диском. Зріз роблять зі зворотного боку бордюра. Потім рівномірно по всьому бордюру наноситися шар клею для керамічної плитки. Між бордюрами ставиться такий же пластиковий хрестик, який буде використовуватися при укладанні плитки.

Затирка швів і догляд

Після монтажу плитки і бордюрів, всі шви затираються одним і тим же розчином. Після укладання для миття виробів використовувати побутові миючі засоби, що не містять абразивних частинок. Не рекомендується застосування металевих щіток, скребків, жорстких губок з абразивним покриттям. Бордюр із зовнішнім булатним покриттям (платина, золото) не рекомендується розміщувати в місцях з підвищеною вологістю (басейни, душові кабіни, сауни і т. п)

Інструкція з укладання бордюр в профілі

Поверхня для монтажу повинна бути рівною, міцною, гладкою, сухою і чистою. Основа повинна бути максимально статичною і не схильна
до будь-яких істотних коливань.

Так як внутрішня сторона бордюру виготовленна з маталу, то монтаж здійснюється за допомогою звичайного клею для плитки.
Для бордюрів серії ALURE забороняється використовувати клеї, що мають у своєму складі органічні або неорганічні розчинники, а також акрилові та селіконові герметики, що містять в своему складі кислотні та лужні добавки, та темні або сірі клеї на основі цементу.

Бажано використовувати білий клей, який призначений для монтажу виробів зі скла або мозаїки. Для догляду слід застосовувати тільки нейтральні миючі засоби, що не містять хлор або кислоти. Не рекомендовано застосування металевих щіток, скребків, жорстких губок з абразивним покриттям. Рекомендуемо захисну плівку знімати після затирання фугою.

Майте на увазі: для затирання швів використовувати фуги, що не містять абразивних частинок. Після укладання для миття виробів використовувати побутові миючі засоби, що не містять абразивних частинок. Не рекомендується застосування металевих щіток, скребків, жорстких губок з абразивним покриттям.