Використання декоративних елементів з металу допоможе підкреслити сучасність і високотехнологічність дизайну приміщення, а також багатство інтер’єру і хороший смак.

Сировина, яку ми використовуємо-це високоякісні листи нержавіючої сталі. Поверхня виробів відрізняється високою міцністю і стійкістю до негативних впливів навколишнього середовища. Металеві бордюри для плитки поставляються в спеціальній захисній плівці, яка знімається після завершення ремонту, що дозволяє зберегти ідеальний первісний вигляд.

Асортимент продукції компанії включає:

Бордюр з нержавіючої сталі серії CHROME-являють собою основу з керамічної плитки, покриту високоякісної нержавіючої сталлю П-подібної форми. Застосовується для укладання між плиткою, мозаїкою, каменем та іншими матеріалами як на стінах, так і на підлозі. Підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Крім того, ця продукція представлена в таких кольорах:

CHROME платина
CHROME матовий
CHROME золото
CHROME мідь

Бордюр з нержавіючої сталі серії Inox так само мають керамічну основу, але метал при цьому рівний, без вигинів. Так як внутрішня сторона бордюру виготовлена з кераміки, то монтаж здійснюється c допомогою звичайного клею для плитки. Бордюри серії Inox не потребують затірки, тому що вони лягають внахлест на плитку і підходять до ректифікованої плитки.

Inox платина
Inox матовий
Inox золото
Inox мідь
Inox шкіра
Inox льон

Для підрізування виробів використовують ножівку по металу з невеликими зубами, болгарку з диском для різання на невеликих оборотах, верстат-гільйотину або циркулярнаю пилу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.